Apie mane


Kai buvau vaikas, mano mama nuolat juokdavosi, kad net sumuštinio pati pasidaryti nemoku, o mėgstamiausias patiekalas buvo bulvytės fri su dešrelėmis. Šiek tiek vėliau, paauglystėje, kai mano mėgstamiausiu ir vieninteliu, kurį moku pagaminti patiekalu, tapo makaronai su faršu, mama juokdavosi, kad niekada nesusirasiu vyro, jei ir toliau tik makaronus su faršu gaminsiu. Situacija pasikeitė, kai mano rankose atsidūrė knyga "Beatos virtuvė" ir sugalvojau iškepti pirmąjį obuolių pyragą savo gyvenime. Turbūt tuomet tėvų iš nuostabos išsipūtusios akys ir pagyrimai manyje pasėjo  beribę meilę maistui, kūrybai, spalvoms, skoniams ir kvapams virtuvėje.

Šiandien meilė maistui yra kasdienė mano palydovė - maisto prekių parduotuvėse ar turgeliuose galiu praleisti valandų valandas, nuolat iš naujo vartau savo nemažą kulinarinių knygų ir žurnalų kolekciją, peržiūriu savo mylimus kulinarinius tinklaraščius, nuvykusi atostogauti pirmiausia domiuosi vietine virtuve, o per gimimo dieną, Kalėdas ir kitas šventes jau seniai negavau dovanos, kuri nebūtų susijusi su kulinarinėmis naujovėmis ar maisto gamyba.

Maistą myliu ne tik dėl skonio. Maistą myliu ir akimis. O mano akys labiausiai džiaugiasi matydamos maistą stilingai patiektą ant medinės lentelės. Dėl to šiame bloge dalinuosi geriausiais savo virtuvės eksperimentais, nugulusiais ant medžio.

Tikiuosi, kad Jūs rasite čia kažką, ką norėsite pasigaminti savo virtuvėje. Net jei nerasite, viliuosi, jog Jums patiks paganyti akis į ant medinės lentelės patiektą maistą. O labiausiai tikiuosi, kad atsiras maža mergaitė ar berniukas, kuriam mama sako, kad jis net sumuštinio pasidaryti nemoka, ir atneš mamai savo pirmąjį pagamintą patiekalą, garuojantį ant medinės lentelės.


Skanių ir gražių Jums įspūdžių mano bloge.
KristinaJei norėsite su manim susisiekti, kreipkitės el. paštu kristina.pisniukaite@gmail.com

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą

UA-58165364-1